Scénografie, architektura, nová média, světelný a zvukový design, móda…

Vizuálně nejzajímavější divadelní projekty posledních let
Divadelní představení, performance, instalace a site-specific projekty
Kreativní program pro děti

Program

Hot News

   
   PQ+ DOPROVODNÝ PROGRAM   

PQ E-Scenography PQ Logo
PQ > PQ MAG


PQ MAG je oficiální občasník Pražského Quadriennale 2011
, který přináší rozhovory s umělci, programové tipy, foto reportáž a mnohem více. Již nyní si můžete přečíst rozhovory s organizátory PQ 2011.

Můžete ho nalézt na hlavních místech konání PQ 2011: Veletržní palác - Národní galerie, Pražské křižovatka - kostel sv. Anny, Piazzetta Národního divadla, Nová scéna Národního divadla a DAMU.

Dny vydání: 16., 18., 19., 21., 24. června. Každé ráno v tyto dny bude PQ MAG ke stažení zde.

Redakční tým: Randy Gener (American Theatre), Mariana Holá, Sodja Lotker, Daniela Pařízková, Tereza Zedková. Spolupráce: Markéta Horešovská. Grafická úprava: Jiří Troskov.


(24.6.2011) Poslední PQ MAG 05 s rozhovory se Scannerem a Todem Machoverem, recenzemi projektu Krétakör a filmu Divadlo Svoboda a ještě mnohem více... KE STAŽENÍ ZDE.

(21.6.2011) Prague Quadrennial 2011 Awards' PQ MAG 04 - informace o vítězích PQ 2011, rozhovor se Stevenem Brownem, kurátorem zvukového designu, a článek o projektu Krétakör. ... a také programové tipy... KE STAŽENÍ ZDE.

(19.6.2011) PQ MAG 03
s rozhovory s Claudií Bosse, Alicí Nellis, Orenem Sagivem a Jessicou Bowles, editorialem Stevena Browna, deníkem jp.co.de, programovými a knižními tipy, a dalšími zajímavostmi... KE STAŽENÍ ZDE.

(18.6.2011) PQ MAG 02 s rozhovory s umělci Intersekce (Guerra de la Paz, Romeo Castellucci, Monika Pormale, Brett Bailey, Nathaniel Mellors a Ulla von Brandenburg), kurátory Sekce zemí a regionů (Sergio Villegas, Susan Tsu, Rolando de Leon, Chuan Fu-Liu, Reija Hirvikoski & Maiju Loukola & Mia Kivinen) a Simonou Rybákovou, kurátorkou projektu Extrémní kostým, s deníkem jp.co.de, programovými a knižními tipy... A mnohem více! ... KE STAŽENÍ ZDE.

(18.6.2011) Editorial PQ MAG 02. Autorka: Michaela Stránská, manažerka projektu Scenofest

(16.6.2011) první vydání PQ MAG s rozhovory s Danielou Pařízkovou, Sodjou Lotker, Borisem Kudličkou a Doritou Hannah, jp.co.de deník, program i knižní tipy, dotazník kurátorů Sekce zemí a regionů, a mnohem více ... KE STAŽENÍ ZDE.